Printtek Digital 2019 Fuarı Hakkında

PRINTTEK DIGITAL 2019 BASKI TEKNOLOJİLERİNİN TÜRKİYE VE AVRASYA BÖLGESİ’NDEKİ BEKLENEN BULUŞMASI 
 
20 - 24 Şubat 2019 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek PRINTTEK DIGITAL 2019 Fuarı; dijital baskı alanındaki ürünleri sergilemek, son yenilikleri takip etmek ve yeni iş bağlantıları kurmak isteyen katılımcılar ve profesyoneller için yine doğru adres olacak.
 
Matbaacılığın dönüşümünde öncülük yapan, etkin rol oynayan  tüm teknoloji ve ürünlerin sergilendiği sektörün yeni buluşma noktası PRINTTEK DIGITAL 2019 Fuarı’nda, sektörün farklı kollarında faaliyet gösteren firmalar yeni ürünlerini ve son teknolojilerini tanıtmak için yerlerini almaya başladılar. Kuruluşumuz TÜYAP Fuar ve Fuarcılık Hizmetleri A.Ş.’nin dünya standartlarında hizmet sunmak için tasarlanmış fuar alanı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde toplam 2 salon katılımcı firmalar tarafından tam kapasite ile kullanılacak.

Uluslararası niteliğiyle matbaacılık ve basım sektörlerinin ülkemiz ve Avrasya Bölgesi’ndeki en önemli ticari platformu olan PRINTTEK DIGITAL 2019, yeni yatırımlara yön verirken, farklı pazarlara erişim kanalları açarak, dijital baskı teknolojileri sektörünün büyüme hamlesine hız vermeye devam edecektir.